Rezerwacja miejsc

Kalendarz terminów dostępnych dla gości indywidualnych znajduje się poniżej

Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały tydzień – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Prosimy nie dokonywać rezerwacji grupowych poprzez kalendarz!

 

UWAGA: Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca, a dopiero mail zwrotny z potwierdzeniem.

  • Pokazy odbywają się pod warunkiem, że zbiorą się minimum 3 osoby.
  • Obwarzanki, które powstaną podczas pokazu nie są produktem spożywczym, a pamiątką. Spożywanie na własną odpowiedzialność. :)
  • Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca! Ostateczne potwierdzenie wysyłamy mailem. 
  • Bilety należy odebrać najpóźniej 15 minut przed pokazem w kasie Muzeum. Nie odebranie rezerwacji w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją.
  • W związku z epidemią COVID-19 wprowadziliśmy nowe zasady wizyty w naszym muzeum. Na terenie naszego muzeum obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust (osoby bez maseczki nie będą wpuszczone na warsztaty; nie dotyczy to dzieci poniżej 4 roku życia). Więcej szczegółów dostępne jest w sekcji  Nowe zasady związane z Covid-19
  • Jeśli wypadło Ci coś hiper ważnego i nie dotrzesz na pokaz – koniecznie daj nam znać! :)
  • Muzeum zbiera i przetwarza dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym, w zakresie w jakim jest to konieczne do realizacji Umowy. Administratorem danych jest Marta Krzyżek-Siudak, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MADE IN KRAKOW, z siedzibą przy ul. Mjr.Łupaszki 7/22, nr NIP 6792699928, REGON 122942578.

 

 

Wybierz wydarzenie w kalendarzu:
Ładowanie

Podstawa prawna - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). Administratorem danych jest Marta Krzyżek-Siudak, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MADE IN KRAKOW, z siedzibą przy ul. Mjr.Łupaszki 7/22, nr NIP 6792699928, REGON 122942578. Jednocześnie informujemy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe i możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Zgoda na przetwarzanie danych może być odwołana w każdym czasie.