Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W tym dziale możecie znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytanie, prosimy o kontakt  biuro@muzeumobwarzanka.com

Nie jesteśmy typowym muzeum z eksponatami i kustoszem pilnującym ciszy. U nas poza lekcją historii, wybrudzisz swoje ręce ciastem i samodzielnie wykonasz obwarzanka. My na miejscu go upieczemy.

Grupy przyjmujemy przez cały tydzień, od rana do nocy, po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by zarezerwować wizytę. Szczegóły oferty dla grup w zakładce OFERTA DLA GRUP

Większe grupy musimy podzielić. Maksymalna liczba osób którą jednorazowo możemy przyjąć to 50.

Standardowo pokaz trwa około godziny. Prowadzący opowiada o historii i tradycji wypieku obwarzanków krakowskich, a następnie każdy z uczestników dostaje kęs ciasta, z którego robi własnego obwarzanka.

Dla przedszkolaków rezerwujemy 1,5 godziny. Z doświadczenia wiemy, że najmłodsi piekarze potrzebują nieco więcej czasu na wizytę u nas.

Tak! To bez wątpienia najważniejszy element wizyty u nas ☺

Aktualne terminy pokazów znajdują się w kalendarzu – zakładka REZERWACJA MIEJSC

Tak, ale nie ma gwarancji, że wejdziesz. Rezerwacje należy odbierać na 15 minut przed rozpoczęciem pokazu, ale zdarza się, że ktoś z rezerwacją do nas nie dociera i można wskoczyć na jego miejsce.

Skontaktuj się z nami. Najwyraźniej coś poszło nie tak.

Tak, ale pamiętajcie, że rozchodzą się jak… świeże obwarzanki.