Jak do nas trafić

Znajdujemy się przy ulicy Ignacego Paderewskiego 4, przy Rynku Kleparskim, vis a vis targowiska Stary Kleparz

Pieszo z Rynku Głównego: spacerkiem 10 min
Pieszo z dworca PKP/PKS: spacerkiem 7 min

Znajdujemy się w strefie płatnego parkowania (strefa A).  Najłatwiej znaleźć miejsce na jednym z płatnych parkingów przy ul. św. Filipa lub w Galerii Krakowskiej/na dachu dworca PKP. Więcej o STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA

Tramwajem/autobusem: przystanek „Stary Kleparz”.
Polecamy aplikację JAKDOJADE.PL która ułatwia poruszanie się po Krakowie komunikacją publiczną

Grupom przyjeżdżającym autokarem polecamy sprawdzić gdzie znajdują się PRZYSTANKI TURYSTYCZNE
Najbliższe nas: pl. Matejki przy budynku nr 2, ul. Warszawska przy Politechnice Krakowskiej (1 stanowisko), ul. Pawia (2 stanowiska) – przy budynku nr 18a

Jak zarezerwować wizytę w naszym muzeum

Wizyta u nas polega na udziale w warsztatach wypieku obwarzanka, podczas których dowiedzą się Państwo więcej na ich temat i własnoręcznie zrobią obwarzanka krakowskiego.

Goście indywidualni – warsztaty dla gości indywidualnych nie odbywają się codziennie i nie praktykujemy dołączania osób do grup zorganizowanych – polecamy wcześniej sprawdzić kiedy odbywają się warsztaty, klikając w KUP BILET. Sugerujemy wcześniejszy zakup biletów przez naszą stronę – klikając KUP BILET. Rzadko zdarza się, by bilety były dostępne w dniu wizyty.

Grupy – konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty przez FORMULARZ REZERWACYJNY . Na stronie nie ma dostępnego kalendarza dla wizyt grupowych – w formularzu prosimy podać interesujący Państwa termin. Prosimy pamiętać, że nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych. Rezerwacja terminu wiąże się z opłatą zaliczki rezerwacyjnej (100zł/grupa). Brak wpłaty powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

Bariery architektoniczne

Z przykrością informujemy, że Muzeum nie jest w pełni przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Na wejściu do pokonania są 3 stopie. Sala A umożliwia wjechanie wózkiem i poruszanie się po niej, natomiast sala B, z uwagi na wielkość, ustawienie stołów i stopień na wejściu już nie. Sala C nie posiada schodów na wejściu. Polecamy sprawdzić wcześniej, w której sali będą odbywać się warsztaty. Na miejscu nasza obsługa zawsze chętnie pomoże.

Dane do płatności/faktury

MADE IN KRAKOW
Mjr. Łupaszki 7/22
30-198 Kraków
NIP: 6792699928
REGON: 122942578

BNP PARIBAS
PLN: 89 1750 0012 0000 0000 3658 0208
EUR: 04 1750 0012 0000 0000 3658 0283
SWIFT: PPABPLPKXXX

Alergeny

Podczas warsztatów uczestnicy mają kontakt z pszenną mąką, makiem oraz sezamem. Pełna lista alergenów występujących w obwarzankach i naszych obwarzanapkach znajduje się u obsługi Muzeum.