W związku z epidemią COVID-19 wprowadziliśmy nowe zasady wizyty w naszym muzeum:

1. Zadbaj o maseczkę – na terenie naszego muzeum obowiązuje nakaz zakrywania

nosa i ust (osoby bez maseczki nie będą wpuszczone na warsztaty; nie dotyczy to dzieci poniżej 4 roku życia)

2. Po wejściu zdezynfekuj ręce i bezwzględnie umyj ręce mydłem przed rozpoczęciem warsztatów (w każdej sali znajduje się umywalka)

3. Przed wejściem na salę warsztatową nasz pracownik zmierzy każdemu temperaturę (osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone na warsztaty)

4. Zadbaliśmy o środki bezpieczeństwa:

– w warsztatach może wziąć udział ograniczona liczba uczestników

– zalecana jest rezerwacja miejsc poprzez nasz system

– nasi prowadzący są wyposażeni w przyłbicę i rękawiczki

– tymczasowo zrezygnowaliśmy z fartuchów

– sala warsztatowa po każdych warsztatach jest dezynfekowana i wietrzona

– sale warsztatowe oraz toalety są dostępne jedynie dla osób biorących udział w warsztatach

Wszystkie nasze działania mają na celu udostępnienie naszych warsztatów w sposób bezpieczny. Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad.

Otrzymaliśmy Certyfikat Małopolska Bezpieczna Turystyka przyznawany przedsiębiorcom świadczącym usługi turystyczne. Certyfikat przygotowany został przez Krakowską Izbę Turystyki oraz Urząd Województwa Małopolskiego. Dla Was, Drodzy Goście, to gwarancja że najwyższe standardy sanitarne. a także Wasze i nasze zdrowie, są dla nas priorytetem.