W związku z epidemią COVID-19 wprowadzamy nowe zasady wizyty w naszym muzeum:

1. Zadbaj o maseczkę – na terenie naszego muzeum obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust (osoby bez maseczki nie będą wpuszczone na warsztaty; nie dotyczy to dzieci poniżej 4 roku życia)

2. Po wejściu zdezynfekuj ręce i bezwzględnie umyj ręce mydłem przed rozpoczęciem warsztatów (w każdej sali znajduje się umywalka)

3. Przed wejściem na salę warsztatową nasz pracownik zmierzy każdemu temperaturę (osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone na warsztaty)

4. Zadbaliśmy o środki bezpieczeństwa:

– w warsztatach może wziąć udział ograniczona liczba uczestników

– zalecana jest rezerwacja miejsc poprzez nasz system

– nasi prowadzący będą wyposażeni w przyłbicę i rękawiczki

– tymczasowo zrezygnowaliśmy z fartuchów

– sala warsztatowa po każdych warsztatach będzie dezynfekowana i wietrzona

– sale warsztatowe oraz toalety będą dostępne jedynie dla osób biorących udział w warsztatach

Wszystkie nasze działania mają na celu udostępnienie naszych warsztatów w sposób bezpieczny. Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad.